Niniejszą stronę przygotowała agencja Starterfirm

Masz firmę? Chcesz wypromować ją w sieci? Jesteśmy do Twoich usług! Od 2012 roku działamy na rynku jako agencja interaktywna StarterFirm. Pomożemy Ci w stworzeniu i pozycjonowaniu strony internetowej oraz w obsłudze kont Twojej marki na najpopularniejszych portalach społecznościowych (m. in. Facebook, Google+, Instagram, Twitter). Ponadto oferujemy usługi z zakresu marketingu szeptanego czy kampanii reklamowych Google AdWords. Jeśli potrzebujesz, możemy również zaprojektować logo Twojej firmy!

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania! Kontakt z agencją Starterfirm

Przykładowe realizacje

Kominki Abramczyk - Śląsk

Realizacja strony przez Starterfirm – www.slask-kominki.pl powstała w oparciu o gotowy szablon naszego autorstwa. Projekt składa się ze Strony Głównej oraz 3 zakładek: Oferta, Galeria i Kontakt. Strona jest w pełni funkcjonalna i responsywna, sprawnie dostosowuje się do wyświetlaczy urządzeń mobilnych.

Kominki Abramczyk - Śląsk

Zachęcamy do prześledzenia zakładki Galeria w której znajdują się zdjęcia kominków zrealizowanych przez firmę Abramczyk. Do realizowania poszczególnych zamówień firma wykorzystuje najlepszej jakości materiały: marmur, piaskowiec, granit, kamień czy cegłę. Projekt zlecenia kominka, może być dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zlecenia realizowane są na terenie Śląska, całego kraju, jak i za granicą.

Elementy szklane Housekrup - Kraków

Przygotowana przez Starterfirm strona internetowa na zlecenie firmy HouseKrup jest w pełni funkcjonalna, oparta na najpopularniejszym systemie zarządzania treścią. Projekt składa się ze Strony Głównej i  zakładek Oferta, Galeria, Blog oraz Kontakt. Strona została wyposażona w formularz kontaktowy, co znacznie ułatwia  przesłanie zapytań o szczegółową wycenę. Strona została poddana optymalizacji pod względem SEO. Liczymy, że dbałość o wygląd i przejrzystość strony przypadnie do gustu potencjalnym klientom oraz podniesie widoczność oferty w wynikach wyszukiwania Google.

Elementy szklane Housekrup - Kraków

Działania firmy HouseKrup skupiają się wokół sprzedaży i montażu szklanych elementów. Wszystkie szklane elementy wykonywane są z najlepszego szkła, dzięki czemu są trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych. Doświadczony personel oferuje fachowe doradztwo i obsługę na najwyższym poziomie. Wszystkich zainteresowanych elementami szklanymi, takimi jak: lustra na wymiar, drzwi szklane, szklane kabiny prysznicowe, lacobel czy szkło z grafiką, odsyłamy do odwiedzenia strony internetowej firmy HouseKrup.